Nasz zespół.

Nasz zespół tworzą młodzi, wykwalifikowani, ambitni lekarze, których zainteresowania obejmują różne dziedziny stomatologii. W pełni profesjonalnie zaplanują i przeprowadzą Państwa leczenie. W pracy pomagają im odpowiednio przygotowane, troskliwe asystentki stomatologiczne. Cały zespół nieprzerwanie poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach. Stosując w trakcie leczenia nowe metody, dba o Państwa pełną satysfakcję.

 • lek. dent. Konrad Korniluk
  O mnie:
  Ukończyłem studia w 2006 roku na Śląskiej Akademii Medycznej po ukończeniu studiów odbyłem staż w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym IM.PROF.MEISSNERA w Katowicach. Głównym obszarem moich zainteresowań jest protetyka i implantoprotetyka, chirurgia stomatologiczna oraz endodoncja. Jestem członkiem Polsiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego. Regularnie biorę udział w specjalistycznych kursach w kraju i za granicą, dzięki czemu mam okazję teoretycznie i praktycznie zapoznać się z najnowszymi metodami leczenia.

  Zainteresowania:
  Sport (zwłaszcza piłka nożna), fotografia, podróże.
 • lek.dent. Tomasz Szmalec
  O mnie:
  Ukończyłem studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1998, gdzie następnie odbyłem roczny staż. Przez kolejnych 6 lat pracowałem w gabinetach na terenie Katowic i Chorzowa. W latach 2005-2008 pracowałem w prywatnym gabinecie w Bournetmounth w Anglii, gdzie poznałem nowoczesne techniki pracy. Interesuje mnie protetyka oraz nowoczesna endodoncja.

  Zainteresowania:
  Sport, turystyka.
 • lek.dent. Anna Kurda
  O mnie:
  Ukończyłam studia na Śląskiej Akademii Medycznej w 1992. Z gabinetem Korn-med jestem związana od 1993. Moje zainteresowania skupiają się przede wszystkim na stomatologii zachowawczej oraz stomatologii dziecięcej. Pomimo zdobytego doświadczenia nadal się dokształcam biorąc udział w licznych szkoleniach.

  Zainteresowania:
  Dobra książka, film, zwierzęta.
 • "KORN-MED." s.c. Gabinet Stomatologiczny‎ / tel. 32 249-63-96‎
 • 11-go Listopada 59, Chorzów