GODZINY OTWARCIA: poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00

Nowoczesny sprzęt

Skaner 3D

Korzyści dla Pacjenta
Cyfrowy skaner 3D umożliwia pobranie w ciągu kilku minut wirtualnego wycisku bez użycia masy wyciskowej. Dzięki temu lekarz uniezależnia się od błędu wpisanego w ludzką naturę. Symulacja 3D wykonywana przez skaner umożliwia zobrazowanie efektów leczenia już na wstępnej wizycie, co znacznie ułatwia komunikację z Pacjentem. Komputerowy model zębów może zostać szybko wysłany do laboratorium w celu wykonania prac protetycznych.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Tomografia 3D i Diagnostyka RTG

W naszym Centrum Implantologii dysponujemy pełną diagnostyką radiologiczną W TYM MAMY MOŻLIWOŚĆ WYKONYWANIA TOMOGRAFII 3D, dzięki temu jesteśmy w stanie w każdym momencie kontrolować wykonywane zabiegi. Dla Państwa jest to kwestia bezpieczeństwa oraz oszczędności czasu. Serdecznie zapraszamy.

Mikroskop

ZEISS

“Widząc więcej – pracujesz dokładniej”, przeznaczony do używania w stomatologii pozwala na dokładne diagnozowanie i precyzyjna prace lekarzy. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu jesteśmy w stanie uratować zęby w przeszłości skazane na usunięcie oraz zwiększyć trwałość i skuteczność prowadzonego leczenia.

Nowoczesne leczenie
endodontyczne (kanałowe)

oprócz mikroskopu wykorzystujemy endometr propex II do pomiaru długości kanałów, mikrosilnik endodontyczny X-Smart do mechanicznego opracowania kanałów co znacznie przyspiesza pracę, oraz system alfa beta do trójwymiarowego szczelnego wypełniania systemów kanałowych.

Komputerowe znieczulenie

- końcówki aplikacyjne SleepeOne

to niezwykłe narzędzia. Umożliwiają lekarzowi bezpieczne i bezbolesne podanie znieczulenia. Wyglądają niemal jak długopis, na którego końcu znajduje się krótsza bądź dłuższa igła.

Piezocube

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z WYROBEM
POSZERZ SWOJĄ WIEDZĘ SPECJALISTYCZNĄ WYBIERAJĄC ODPOWIEDNIE DOKUMENTY ZWIĄZANE

Będąc urządzeniem o wysokiej mocy, niezawodnym i naturalnie intuicyjnym Piezotome® CUBE bardzo poprawia przebieg procedur z zakresu chirurgii kości.

PODNIEŚ WARTOŚĆ PRZEPROWADZANYCH ZABIEGÓW

Niezrównane działanie Piezotome® CUBE w połączeniu z doświadczeniem klinicznym lekarza przeciera drogę dla precyzyjniejszych, szybszych, atraumatycznych i bardziej przewidywalnych zabiegów obejmujących kości.

DAJ TO, CO NAJLEPSZE SWOIM PACJENTOM

Zabiegi z użyciem Piezotome® dają wyjątkowe wyniki przy nadzwyczajnym gojeniu, znacząco mniejszej opuchliźnie, bólu oraz powikłaniach w przebiegu pooperacyjnym.

Autoklaw

MELAG

Prawidłowy proces mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, to gwarancja bezpieczeństwa dla pacjenta. Wyjątkowo dbamy o higienę naszego gabinetu i nie dopuszczamy do możliwość zakażeń krzyżowych. Każde narzędzie wielorazowego użytku po każdym użyciu moczone jest w środku dezynfekującym, dokładnie myte, pakowane i sterylizowane w autoklawie pod dużym ciśnieniem i w wysokiej temperaturze.

Kamera wewnątrz ustna z monitorem

Full HD

Dzięki takiemu zestawowi możemy dokładnie przedstawić pacjentowi każdy problem widoczny w jamie ustnej w formie wyraźnego i powiększonego zdjęcia na monitorze przy unicie.

Nóż chirurgiczny

KAUTER

nowoczesny nóż do podcinania tkanek umożliwia precyzyjne wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Szybsze gojenie, brak krwawienia podczas zabiegu, a najważniejsze mniejsze dolegliwości i mniejszy obrzęk po zabiegu.

  • Zabrze, ul. Św.Urbana 5a 
  • Tel. (32) 278-51-93
  • kornmed@op.pl

© 2020, Korn-med. All Rights Reserved

Finansowanie MediRaty