GODZINY OTWARCIA: poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00

Profesjonalny zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, ambitni lekarze, których zainteresowania obejmują różne dziedziny stomatologii. W pełni profesjonalnie zaplanują i przeprowadzą Państwa leczenie. W pracy pomagają im odpowiednio przygotowane, troskliwe asystentki stomatologiczne. Cały zespół nieprzerwanie poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach. Stosując w trakcie leczenia nowe metody, dba o Państwa pełną satysfakcję.

O jakości usług Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej “Korn-med” najlepiej świadczą rekomendacje, udzielone nam przez Pacjentów. Ich opinie o każdym ze specjalistów z naszej kliniki najkrócej można podsumować jako: profesjonalny dentysta Śląsk.
Pełną treść referencji zamieszczamy poniżej:

"Bardzo dobry lekarz, prawdziwy specjalista i sympatyczny człowiek. Przestałam bać się stomatologa. U Pana doktora zrobiłam sobie nowy piękny uśmiech i wyleczyłam się z kompleksu szaro-brązowych zębów , które miałam z powodu antybiotyków zażywanych w dzieciństwie. Teraz uczę się śmiać z otwartymi ustami i chcę żeby wszyscy podziwiali dzieło Pana doktora 🙂 Dodam tylko , że na jednej wizycie miałam borowanych 12 zębów BEZBOLEŚNIE !!!!"

Anna B

"Bardzo sympatyczny, a przede wszystkim świetny stomatolog, przestałam bać się dentysty!!!!! Podanie znieczulenia, borowanie w zębie i nic nie czułam, absolutnie bezboleśnie!!! P O L E C A M wizytę u Pana doktora i w tej lecznicy wszystkim,a zwłaszcza tym którzy drętwieją ze strachu przed wizytą u dentysty!"

Joanna

"Bardzo dobry specjalista. Zna się na swoim fachu oraz ma świetne podejście do pacjentów. Nr 1 w Zabrzu."

Łukasz

"Bardzo wiarygodne miejsce. Znają się na tym co robią i widać, że wkładają w to kawał serca. Są profesjonalistami w każdym calu. Można tu odmienić swój wygląd - przyjemnie i miło:)"

Marta K.

"Polecam gabinet. Profesjonalny sprzęt + wysoko wykwalifikowani specjaliści = piękny uśmiech. Dla wszystkich, którzy boją się dentysty proponuje wizytę w tym miejscu. "

Magda WG.
  • Zabrze, ul. Św.Urbana 5a 
  • Tel. (32) 278-51-93
  • kornmed@op.pl

© 2020, Korn-med. All Rights Reserved

Finansowanie MediRaty