Nasz zespół.

Nasz zespół tworzą młodzi, wykwalifikowani, ambitni lekarze, których zainteresowania obejmują różne dziedziny stomatologii. W pełni profesjonalnie zaplanują i przeprowadzą Państwa leczenie. W pracy pomagają im odpowiednio przygotowane, troskliwe asystentki stomatologiczne. Cały zespół nieprzerwanie poszerza zakres swoich umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach. Stosując w trakcie leczenia nowe metody, dba o Państwa pełną satysfakcję.

 • lek. dent. Konrad Korniluk
  O mnie:
  Ukończyłem studia w 2006 roku na Śląskiej Akademii Medycznej po ukończeniu studiów odbyłem staż w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym IM.PROF.MEISSNERA w Katowicach. Głównym obszarem moich zainteresowań jest protetyka i implantoprotetyka, chirurgia stomatologiczna oraz endodoncja. Jestem członkiem Polsiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego. Regularnie biorę udział w specjalistycznych kursach w kraju i za granicą, dzięki czemu mam okazję teoretycznie i praktycznie zapoznać się z najnowszymi metodami leczenia.

  Zainteresowania:
  Sport (zwłaszcza piłka nożna), fotografia, podróże.
 • lek.dent. Małgorzata Kotowicz
  O mnie:
  Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, aktualnie jestem w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją, którą odbywam w Instytucie Stomatologii i Medycyny Ogólnej w Katowicach. W pracy zawodowej interesuje mnie głównie nowoczesna endodoncja oraz stomatologia estetyczna.

  Zainteresowania:
  Podróże, joga, taniec.
 • lek.dent. Katarzyna Krupa
  O mnie:
  Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie następnie odbyłam staż. Staram się ciągle rozwijać dlatego uczestnicze w licznych szkoleniach praktycznych pod okiem zarówno polskich jak i zagranicznych wykładowców. Moje zainteresowania zawodowe to protetyka oraz nowoczesna endodoncja.

  Zainteresowania:
  Nurkowanie, windsurfing, narty.
 • Centrum implantologii i stomatologii estetycznej"Korn-med"
 • 41-800 Zabrze ul.św. Urbana 5a
 • Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek 8-20
 • tel.32 278-51-93